Fotografia Wizerunkowa

Jesteś przedsiębiorcą, sportowcem, a może artystą?
Zwróć na siebie uwagę!

Jeżeli szukasz sposobu, aby wyróżnić się na rynku i zbudować silną, rozpoznawalną markę osobistą lub firmową, to dobrze trafiłeś. Oferuję profesjonalne portrety biznesowe, które możesz wykorzystać jako zdjęcie profilowe na swojej stronie www, profilu LinkedIn bądź wykorzystać do innych celów związanych z budowaniem wizerunku Twojego i Twojej marki.

Fotografia wizerunkowa Bielsko-Biała

Przykład aranżacji podczas sesji biznesowej w Bielsku-Białej

Dlaczego fotografia wizerunkowa?

Fotografia wizerunkowa to potężne narzędzie komunikacji, które umożliwia przedstawienie Twojego profesjonalizmu, osobowości i unikalnych wartości. Dobrze wykonane zdjęcia mogą znacząco wpłynąć na postrzeganie Twojej marki, budując zaufanie i sympatię wśród odbiorców. Dzięki nim łatwiej nawiązać kontakt z potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi czy pracownikami.

Poszukujesz profesjonalnego zdjęcia, które będzie wizytówką Twojego biznesu i pozytywnie wpłynie na Twoją karierę? Jestem do Twojej dyspozycji!  Zaufaj mi i ciesz się profesjonalnym zdjęciem, które będzie wyróżniać Cię na tle innych.

Moje usługi fotograficzne

Zdjęcia na jednolitym tle – Idealne dla osób, które potrzebują profesjonalnych, czystych portretów wizerunkowych do wykorzystania na różnych platformach. Te zdjęcia świetnie sprawdzają się jako materiał na CV, profile w mediach społecznościowych czy na stronach internetowych.

Fotki aranżowane – Dla osób i marek poszukujących zdjęć z większą głębią. Aranżowane sesje pozwalają na kreatywne przedstawienie Twojej osobowości lub produktów i usług, które oferujesz. To zdjęcia, które opowiadają historię i są doskonałe do wykorzystania w mediach społecznościowych, na stronach WWW czy w materiałach reklamowych.

Sesje w siedzibie klienta – Rozumiem, że nie zawsze jest możliwe przeprowadzenie sesji w studio. Dlatego oferuję również profesjonalne sesje fotograficzne w Twojej przestrzeni biznesowej. Jest to świetny sposób na pokazanie za kulisami Twojej marki, pracowników w ich naturalnym środowisku pracy czy procesów tworzenia produktów. Sesje te dodają autentyczności i pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie zdjęć do Twoich potrzeb.

Sesja wizerunkowa

Przykład sesji wizerunkowej w Krakowie

Dla kogo jest sesja wizerunkowa?

Fotografia wizerunkowa jest dla każdego, kto chce budować swoją markę osobistą lub firmową w cyfrowym świecie oraz poza nim. Dotychczas pomogłem:

 • przedsiębiorcom
 • freelancerom
 • artystom
 • influencerom
 • specjalistom
 • sportowcom

Jest to również doskonały wybór dla osób aplikujących na stanowiska wymagające profesjonalnego wizerunku, jak również dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją obecność w mediach społecznościowych. Sesje te są również nieocenione dla firm, które pragną przedstawić swoje zespoły, produkty lub usługi w atrakcyjny i spójny sposób, zwiększając tym samym swoją rozpoznawalność i budując zaufanie wśród klientów. Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z budowaniem marki, czy jesteś już uznawany w swojej dziedzinie, profesjonalna sesja wizerunkowa to klucz do otwarcia nowych drzwi i stworzenia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

Jak wygląda proces?

 1. Konsultacja – rozpoczynam od poznania Twoich potrzeb, celów oraz oczekiwań względem sesji fotograficznej.
 2. Planowanie – następnie, wspólnie planujemy szczegóły sesji, w tym stylizację, lokalizację i koncepcję zdjęć.
 3. Realizacja – podczas sesji stawiam na przyjazną atmosferę, która pozwala na naturalne i autentyczne uchwycenie Twojego wizerunku.
 4. Obróbka i Dostawa – po sesji zajmuję się profesjonalną obróbką zdjęć, aby zapewnić ich najwyższą jakość. Gotowe zdjęcia dostarczam w wygodnym formacie, gotowe do wykorzystania.

Czy jestem odpowiednim fotografem dla Ciebie?

 • Doświadczenie i profesjonalizm – moje wieloletnie doświadczenie w branży fotograficznej pozwala mi na skuteczne przedstawienie każdej marki i osobowości.
 • Indywidualne podejście – dla mnie każdy klient jest wyjątkowy, dlatego dopasowuję moje usługi do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.
 • Elastyczność – oferuję sesje zarówno studyjne, jak i w Twojej siedzibie, zapewniając maksymalną wygodę i zadowolenie.
 • Wysoka jakość zdjęć – zobowiązuję się do dostarczania zdjęć najwyższej jakości, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele wizerunkowe.
 • Autorski styl – prawdopodobnie jedyny sposób by prace fotografa naprawdę się wyróżniały to stworzenie własnego stylu, który budowałem latami przy wielu projektach, zarówno komercyjnych jak i artystycznych.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sesja wizerunkowa? Jak mogę dostosować to do swojego budżetu?

Rozumiem, że koszty sesji wizerunkowej mogą być istotnym czynnikiem. Współpracuję z klientami, aby zapewnić satysfakcjonujące efekty przy zachowaniu rozsądnych kosztów.

Nie jestem pewien, jak chcę być postrzegany(a) w sesji wizerunkowej. Jak mogę to określić?

Mam doświadczenie w tworzeniu sesji wizerunkowych, które skutecznie komunikują tożsamość i przekaz marki lub osoby. Przed sesją przeprowadzimy rozmowę, aby lepiej zrozumieć Twoje wartości, cele i wizję. Na podstawie tych informacji możemy wspólnie opracować koncepcję i styl sesji, który będzie idealnie odzwierciedlał to, jak chcesz być postrzegany(a).

Martwię się, że nie będę wyglądać naturalnie na zdjęciach. Jak możemy rozwiązać ten problem?

Twój naturalny wygląd i autentyczność są niezwykle ważne. Doskonale wie, jak pomóc Ci poczuć się swobodnie i komfortowo podczas sesji. Pracujemy w luźnej i przyjaznej atmosferze, co pomaga złapać naturalne i spontaniczne momenty. Dodatkowo, przeprowadzimy konsultację fotograficzną przed sesją, abyś mógł/mogła zapoznać się z naszym stylem pracy i porozmawiać o swoich preferencjach.

Obawiam się, że nie jestem doświadczony/a w sesjach wizerunkowych. Czy to będzie problem?

Nie ma problemu! Pracowałem z klientami o różnym poziomie doświadczenia. Podczas konsultacji porozmawiamy, aby zrozumieć Twoje cele i oczekiwania. Pomogę Ci z wyborem odpowiednich stylizacji, pozycji i wyrazu twarzy, abyś czuł/a się komfortowo i pewnie podczas sesji. Będę Cię również kierować i udzielać wskazówek, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Brakuje mi kreatywności w kontekście sesji wizerunkowej. Jak możemy stworzyć unikalne i kreatywne ujęcia?

Posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu kreatywnych i unikalnych sesji wizerunkowych. Przed sesją przeprowadzimy rozmowę, aby poznać Twoje zainteresowania, osobowość i styl życia. Na tej podstawie opracujemy koncepcję sesji, która będzie odzwierciedlać Twoją indywidualność i pozwolić Ci wyróżnić się. Jestem otwarty na Twoje pomysły i sugestie, a wspólnie stworzymy sesję, która jest wyjątkowa i inspirująca.

W jakich miastach wykonujesz sesje?

Zależnie od pomysłu i możliwości sesje wizerunkowe mogą być wykonywane zarówno u klienta jak i w studiu fotograficznym. W pierwszym przypadku oczywiście dojeżdżam na miejsce i przygotowuję lokację do sesji. Natomiast w drugim przypadku wchodzą w grę takie miasta jak: Bielsko-Biała, Katowice, Zawiercie, Kraków, Warszawa, Poznań oraz Wrocław, a także Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Chybie, Żywiec, Tychy czy Cieszyn.

Skontaktuj się ze mną!

Czy rozumiesz już jaką przewagę daje Twojej marce fotografia wizerunkowa ? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz klasycznych portretów na jednolitym tle, czy kreatywnych zdjęć aranżowanych, jestem tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o moich usługach i umówić się na sesję, która pomoże Ci zbudować silny, profesjonalny wizerunek.

Zainwestuj w swoją przyszłość z profesjonalną fotografią wizerunkową. Razem stworzymy wizerunek, który zostanie zapamiętany.

Kliknij by umówić się na darmową konsultację!

Recent Comments

Brak komentarzy do wyświetlenia.
About Me

Theresa Jordan

Curabitur nec justo sit amet urna convallis viverra. Phasellus auctor id lectus vel tincidunt. Phasellus sed lorem id diam venenatis ullamcorper. Curabitur iaculis risus vitae magna eleifend, at auctor dolor ultricies. Sed rhoncus aliquam turpis, a hendrerit arcu.

Sponsored

Recent Comments
  Movie, TV Show, Filmmakers and Film Studio WordPress Theme.

  Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close

  By signing in, you agree to our terms and conditions and our privacy policy.

  New membership are not allowed.