Szybcy i wściekli? Film reklamowy urządzenia ReDrive!

  • 7 lat temu

Szybcy i wściekli? Film reklamowy urządzenia ReDrive!

Właśnie zakończyliśmy produkcję filmu promującego urządzenie ReDrive.

ReDrive jest nowoczesnym urządzeniem do pomiaru prędkości i innych parametrów przejazdów. Więcej dowiecie się ze strony producenta redrive.it

Film powstał na ulicach Bielska-Białej, a jego celem było zaprezentowanie działania urządzenia ReDrive w warunkach wyścigu ulicznego. W filmie możecie zobaczyć wyścig pomiędzy Nissanem 350z oraz Mitsubishi Lancer Evolution V, oprócz tego pojawiają się w nim Mitsubishi Lancer Evolution IX, a nawet Lamborghini Gallardo.

Zdecydowaliśmy się na prowadzenie kamery z ręki przez większość filmu, by oddać surowy i „dziki” klimat nielegalnych wyścigów ulicznych zarówno w centrum miasta jak i poza nim. Było to spore wyzwanie, gdyż w porównaniu z większością tego typu filmów, gdzie kamera zamontowana jest na specjalnym rigu, my używaliśmy siły ludzkich rąk, co nie jest proste w jadącym samochodzie.

Dźwięk został wykonany przez Bartka Kasowskiego oraz jego brata Filipa z 3/4 Underground Studio.

Pamiętajcie, że to co widzicie, to film, wykonaliśmy wiele pracy i zastosowaliśmy sporo filmowych sztuczek by wyścig wyglądał realistycznie, wszystko odbyło się w bezpiecznych warunkach, wszystkie manewry zostały wykonane przez profesjonalnych kierowców na zabezpieczonych odcinkach dróg. Nie próbujcie powtarzać ich na własną rękę, gdyż narażacie w ten sposób siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego!

Recent Comments

Brak komentarzy do wyświetlenia.
About Me

Theresa Jordan

Curabitur nec justo sit amet urna convallis viverra. Phasellus auctor id lectus vel tincidunt. Phasellus sed lorem id diam venenatis ullamcorper. Curabitur iaculis risus vitae magna eleifend, at auctor dolor ultricies. Sed rhoncus aliquam turpis, a hendrerit arcu.

Sponsored

Recent Comments
    Movie, TV Show, Filmmakers and Film Studio WordPress Theme.

    Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close

    By signing in, you agree to our terms and conditions and our privacy policy.

    New membership are not allowed.