Szybcy i wściekli? Film reklamowy urządzenia ReDrive!

  • 6 lat temu

Szybcy i wściekli? Film reklamowy urządzenia ReDrive!

Właśnie zakończyliśmy produkcję filmu promującego urządzenie ReDrive.

ReDrive jest nowoczesnym urządzeniem do pomiaru prędkości i innych parametrów przejazdów. Więcej dowiecie się ze strony producenta redrive.it

Film powstał na ulicach Bielska-Białej, a jego celem było zaprezentowanie działania urządzenia ReDrive w warunkach wyścigu ulicznego. W filmie możecie zobaczyć wyścig pomiędzy Nissanem 350z oraz Mitsubishi Lancer Evolution V, oprócz tego pojawiają się w nim Mitsubishi Lancer Evolution IX, a nawet Lamborghini Gallardo.

Zdecydowaliśmy się na prowadzenie kamery z ręki przez większość filmu, by oddać surowy i „dziki” klimat nielegalnych wyścigów ulicznych zarówno w centrum miasta jak i poza nim. Było to spore wyzwanie, gdyż w porównaniu z większością tego typu filmów, gdzie kamera zamontowana jest na specjalnym rigu, my używaliśmy siły ludzkich rąk, co nie jest proste w jadącym samochodzie.

Dźwięk został wykonany przez Bartka Kasowskiego oraz jego brata Filipa z 3/4 Underground Studio.

Pamiętajcie, że to co widzicie, to film, wykonaliśmy wiele pracy i zastosowaliśmy sporo filmowych sztuczek by wyścig wyglądał realistycznie, wszystko odbyło się w bezpiecznych warunkach, wszystkie manewry zostały wykonane przez profesjonalnych kierowców na zabezpieczonych odcinkach dróg. Nie próbujcie powtarzać ich na własną rękę, gdyż narażacie w ten sposób siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego!

Movie, TV Show, Filmmakers and Film Studio WordPress Theme.

Press Enter / Return to begin your search or hit ESC to close

By signing in, you agree to our terms and conditions and our privacy policy.

New membership are not allowed.

Copyright © 2022 Adam Aljovich. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Devisu